Firma

Witamy na naszej nowej stronie!

Consolid zajmuje się budową maszyn i automatyzacją produkcji od 15 lat. Zajęci realizacją naszych wyjątkowych projektów – nie zorientowaliśmy się, kiedy nasza firmowa strona internetowa się zestarzała. Przyszedł czas, by umieścić informacje o nas na nowej witrynie i w nowoczesnej szacie opowiedzieć o naszej działalności oraz zaprosić do współpracy.

Zmiany, zmiany

Od powstania naszej pierwszej strony internetowej w 2008 roku wiele się w naszym przedsiębiorstwie zmieniło. Nasza firma prawdziwie urosła – stworzyliśmy nowe stanowiska pracy i działy, w szczególności dział obróbki skrawaniem, który znacząco usprawnił naszą działalność w obszarze produkcji maszyn. Nasz zespół znacząco się powiększył, w tym wielu młodych ludzi wykonało pierwsze kroki swojej kariery zawodowej właśnie w Consolid. Wysyłaliśmy pracowników w najdalsze zakątki globu, by realizowali oni najróżniejsze projekty – do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wietnamu czy Malezji. I to wszystko na przestrzeni zaledwie kilkunastu lat.

Zawsze gotowi na wyzwania

Nasi klienci wiedzą, że nie stronimy od wyzwań, realizując nawet najbardziej skomplikowane projekty i podejmując się tworzenia maszyn i urządzeń, których nie opracował nikt przed nami. Stworzyliśmy wiele nowatorskich maszyn w najróżniejszych branżach, m.in. galwanizerskiej, lotniczej, automotive czy metalowej. Podjęliśmy współpracę z fińską firmą Galvatek, która otworzyła nam możliwości do wykonywania zleceń dla znanych światowych marek. Pracowaliśmy dla takich firm jak Husqvarna, Rolls-Royce czy Boeing. Zbudowaliśmy portfolio ponad 160 realizacji w 12 krajach na 3 kontynentach – i to nadal, w zaledwie kilkanaście lat.

Czego się można po nas spodziewać?

Zważając na to, że nasze przedsiębiorstwo jest coraz bliższe osiągnięcia pełnoletniości, można powiedzieć, że prawdziwie osiąga ono dojrzałość. Wyrazem tego jest chociażby stworzenie nowoczesnego miejsca w Internecie, które pozwoli na dzielenie się z naszymi dotychczasowymi i potencjalnymi klientami, kontrahentami, kandydatami i nowymi pracownikami, ale i po prostu z osobami zainteresowanymi budową maszyn i automatyzacją produkcji wiedzą i doświadczeniami z naszej specyficznej, fascynującej branży. Branży, w której nie ma dwóch takich samych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i propozycjami współpracy.