ConSolid

O FIRMIE  |  KONTAKT  |  DZIAŁALNOŚĆ  |  OFERTA BRANŻOWA  |  REALIZACJE  |  PUBLIKACJE

Automatyka maszyn

Podstawową dziedziną naszej działalności jest automatyzacja obiektów przemysłowych, linii produkcyjnych i maszyn. Montujemy szafy sterownicze oraz aparaturę sterowniczą i urządzenia wykonawcze - układy napędowe, silniki, siłowniki. Wykonujemy monitorowanie i wizualizację procesów produkcyjnych i obiektów przemysłowych. Modernizujemy napędy maszyn.

Projektujemy sterowanie dostosowane do procesu na podstawie wymagań technologicznych.

Stosowane rozwiązania

W naszych aplikacjach preferujemy sterowniki przemysłowe PLC firmy Siemens. Przy wyborze sterownika kierujemy się preferencjami klienta i wymaganiami procesu produkcyjnego lub maszyny. Swoje aplikacje opieramy również o sterownki firm Beckhoff, Allen-Bradley, Fanuc, Saia, Omron i inne.

Do obsługi maszyn stosujemy dotykowe panele operatorskie pozwalające na wykonanie łatwego i czytelnego sterowanie maszyną.

W systemach wizualizacji produkcji i zbierania danych wykorzystujemy oprogramowanie Asix firmy Askom.

Wykorzystujemy nowoczesne systemy sterowania rozproszonego w oparciu o przemysłowe sieci Profibus, Modbus, Ethernet pozwalające na redukcję kosztów okablowania (szczególnie w większych liniach produkcyjnych i obiektach przemysłowych).

W budowanych systemach sterowania stosujemy aparaturę firm Schneider Electric, General Electric, Moeller, Legrand i szafy sterownicze Rittal.

Kryteria wyboru rozwiązań

Kluczowym prolemem przy wyborze roziązania jest uzyskanie wysokiego stosunku jakości do ceny. W doborze urządzeń bierzemy pod uwagę renomę dostawcy jak i koszt zastosowanego rozwiązania. Optymalne rozwiązanie jest wypadkową:

Proponujemy rozwiązanie uzależnione od nacisku jaki klient kładzie na każdy z w/w punktów.

Doradzamy i proponujemy rozwiązania konkretnego problemu.

Dostosowujemy swoje rozwiązania dla małych firm, gdzie często kluczową rolę grają koszty oraz dużych firm wymagających zaawansowanych rozwiązań. W obu tych sektorach jednakowy nacisk kładziemy na uzyskanie maksymalnej wydajności procesu produkcyjnego.

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie zdobyte przy realizacji szeregu projektów:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla poszczególnych branż. Oferta Branżowa...

Powrót...

 

ConSolid s.c., 30-399 Kraków, ul. Mieczysława Wrony 15 biuro@consolid.com.pl